KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15343261
nr 1534 3261
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad Lundquist, modell. Blandteknik, bildmått: 47x33 cm, yttermått inklusive ram: 72x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 april 2023
kl 18:25:44
17/4 18:20:44